Eğlence sektörünün öncü firması Dof Robotik San. A.Ş., Türkiye ve Dünya pazarındaki gücünü arttırmak için, Ekonomi bakanlığının 2004 yılından beri yürürlükte olan Turquality Marka Destek programı kapsamına dahil olmak için çalışmalara start verdi. 20 senelik otomasyon tecrübesi sayesinde; güncel, teknolojik ve eğlence trendlerini takip eden bir yapıya sahip olan Dof Robotik San. A.Ş., güçlü Ar-Ge yapısıyla her yıl sektöre inovatif yeni ürünler sürerek liderliğini sektörde kabul ettirmiş durumda. Bu başarısını Turquality ile taçlandırarak Dünya Pazarına açılmayı planlayan firma, Turquality alanında derin tecrübe ve deneyime sahip olan Ahi Yönetim Danışmanlığıile anlaştı.

Firmamız yüksek kapasiteli ve çok efektli “RIOT” modeli, 4 kişilik kabinli “SUPERNOVA” modeli, 4 ve 5 kişilik yeni nesil “SKYLER” sineması, 2 kişilik “SPACE RIDER” modeli ve özel projeler için “EXPLORER” sineması ürünleri üretmektedir.

Modellerinde müşterilerinin isteğine göre koltuk kapasitesi değiştirebilmekte olup, kullanılacak alana göre değişik ölçülerde üretim de yapabilmektedir. Yurtdışında 40’ın üzerinde, Türkiye’de ise 70’in üzerinde noktada olmak üzere 100’ün üzerinde farklı noktada çeşitli ürünlerin kurulumunu gerçekleştirmiş bulunmaktadır.

Firma Turquality’ye dahil olduktan sonra cirosunu ve kapasitesine ikiye katlamayı hedefliyor.

 

Paylaş